.

Chat

Chat skateclub.wgz.cz + skate-club.wgz.cz

Návštěvnost (statistika)

SkateClub FACEBOOK

SkateClub Má již FACEBOOK podpořte ho klitnutím na : TO SE MI LÍBÍ (první klikněte na obrázek který tady máte)

Sponzoři

href="www.urexia.tym.cz "" target="_top">

SkateClub Vyhledávač

Loading

Fingerboardové Noviny

 

Nová verze fingerboardů SNS GX

SNS:GXSNS SnobStyle Fingerboards přichází s novou verzí fingerboardových desek a kompletů. Nese původně zamýšlené označení GX ale od starších GX modelů se liší prakticky ve všech aspektech. Tyto desky jsou nyní dočasně pouze pro osobní odběr v kamenném obchodě SWAT a cca do týdne by se měli objevit k prodeji i v e-shopu, odkud si ji budete spolu s response tapem mít možnost objednat.

SNS bude tyto desky vydávat ve dvou cenových variantách desek a kompletů, představena byla  zatím jen varianta za přibližně 590,- Kc. Recenzi na ni Vám přineseme poměrně brzy. K náhledu jsou nyní fotky z nové pre-release verze a aktuální čerstvá fota budou dostupná brzy. Co je tedy na nové variantě GX nové a jiné oproti předchozí mezi sérii….

Nový typ dřevěné dýhy
Cílem dosáhnout co nejlehčí desky a rovnoměrné výšky při zachování 5ti vrstev kanadského javoru bylo dosaženo změnou typu dýhy vyrobenou na míru výšky, skvělého poměru váhy a kvality pružnosti desky. Nyní, je dýha velmi dobře vyvážená především na výšku a zejména velmi lehká a dobře ovladatelná.
Nové varianty probarvení dýhy.
Nové varianty fingerboardů GX se budou dodávat ve špičkové kvalitě barevné dýhy v provedení mnoha barev. Nejprve budou dostupné 2 a v průběhu dalších týdnů bude přicházet více variant. Těšit se můžete na hodně barev.

Přechod na nový typ politury.
nová verze GX opouští veškeré dosavadní principy stříkání laku a přechází na plně profesionální nanášení pomocí strojů jako je tomu u nejkvalitnějších výrobců profesionálních skateboard desek, čímž je zcela eliminována možnost nerovnoměrného rozložení laku po desce. Nová jemná politura je všude stejně hladká a velmi lehká. Zabraňuje také přiliš rychlému otěru desky. Polituru oceníte při prvním kontaktu s deskou.

Typy designů
nová varianta GX bude dodávána v provedení klasického dřeva s typem rytin, dále Heat Transfer a Digital. Varianta digital byla upravena tak, aby se její design po delší době jemně a rovnoměrně ojel, varianta Heat Transfer naopak tak, aby se ojel velmi rychle. Vzhledem k tomu, že je stále zájem aby nebyla tvořena pouze HT varianta, SNS bude prodávat obě. Bude se však jednat jen o designovou úpravu a veškeré ostatní vlastnosti desek zůstanou sjednoceny. Variant designů a grafik série GX bude dostupných cca 15 a budou se různě měnit. Bude také prodejná verze CoBranding v provedení fingerboard značek.

Unifikovaný konkáv
po zkušenostech ze starších sérií vyšlo najevo, jaké stavby konkávů mají od jezdců nejlepší odezvy. Společně s testováním, na kterém patří veliký dík Hulčovi byl po mnoha variantách vybrán takový, který vykazoval nejlepší parametry. Nový konkáv je postaven tak, aby vyhovoval konzervativním jezdcům a přesto nabízel vlastnosti ráznějšího pojetí stylu aniž by bylo nezbytně nutné přecházet z jedné desky na druhou. Nový unifikovaný konkáv GX bude v sérii GX rozšiřován i o jiné rozměry protože po velice dlouhém a důkladném testování je momentální konkáv jedinečný právě svými kombinovanými vlastnostmi. CNC přesnost a SDP lisování je samozřejmostí, deska je zcela přesná ve všech bodech.

Nová šířka desky
desky budou zpočátku dostupné jen ve velikosti vhodné pro WIDE trucky. Časem, pokud bude zájem, bude série rozšířena i o jiné typy rozměrů. Zvolen byl rozměr takových parametrů, aby skvěle vyhovoval širokým truckům a zárověn i kolečkům od nejpoužívanějších značek WinklerWheels, Bollie Wheels, SubstanceWheels a klasickým plastovým variantám.

Vyváženější patky
z dřívějších 3 variant patek se zrušila experimentalní nitro a control + a vytvorila se zakladní jemná varianta vycházející z control ale umožnující vlastnosti citlivější varianty control plus. Opět v souladu se zdlouhavým testováním. Vše je součástí nového unifikovaného tvaru GX.

Co k tomu?
součástí parádního balení bude kromě desky také placka SNS a samolepky, jako další příslušenství zdarma bude Respose Tape od Propaganda Industries nebo RipTape od BlackRiver. Komplety budou dostupné v provedení s širokou verzí trucků Propaganda Industries a First Aid Kitem, kolečky od Bollie Wheels nebo obyčejnými z materiálu ABS dle cenové varianty. Předpokládá se také verze s ložiskovými kolečky.

 

Fast Skateshop Fingerboard Contest Kojetín 2o10

Takže dne 1.10.2010 přijelo do malého, ale útulného města asi 30 lidí, kteří holdují fingerboardingu. Celý contest se pořádal v arálu Bowling city, kde byl bar, pizzerka, stolní fotbálek, samozřejmě bowling a dřevěná minirampa. Ráno se sešli lidi, kteří contest pořádali a sestavili audio aparaturu. Do areálu se přivezli 2 parky. Jeden složený z překážek Blackriver-ramps a druhý skvělý od nové české firmy United-ramps.Kvalifikace začala ve 13:00, ale většina jezdců jezdila už od rána. V kvalifikaci nejvíc vraždil pražský rider Rassa-Libre a do finále tak postoupil z prvního místa, dále postoupili např. Honza Štefan, Drak, Kuba Frýbort, VKY, Exoffo a další. V něm už všichni rideři dost nadiktovali. Nejvíc však, stejně jako v kvalifikaci zadiktoval pražský Rassa-Libre a tak si z kontestu ve streetu odnesl první místo. Na druhém místě se umístil kojetínský switch styler Kuba Frýbort. A na třetím se umístil Honza Štefan se svými impossibly.V best triku opět exceloval Rassa-Libre se svým kombem, ale první se v této disciplíně umístil Honza se svým 360 flip transfer to nosebluntslide impossible out. Na třetím místě se v best triku umístil Drak. Díky moc všem organizátorům za super contest - určitě už se všichni těší na příští contest v Kojetíně (jestli bude)

 

 

Bollie desky a komplety na swat.cz

BollieKaždý z vás asi zná značku Bollie. Před nějakou dobou se objevily kolečka a trucky určené pro MID-END. Dneska Bollie přichází i s dřevěnými deskami rovnež pro střední kategorii, tudíž jsou levnější ale zároveň velice kvalitní a uspokojí kdejakého jezdce. Designy jsou aplikované metodou heat, takže se po čase opotřebují podobně jako na reálných skateboardových deskách. Můžete si tedy za velice příjemnou cenu► objednat buď komplet nebo jen desku. Obojí se ale vyplatí!

European Fingerboard Cup 2010 - výsledky

Galerie Je to tu, nyní máme k dispozici výsledky European Fingerboard Cupu 2010, největších letošních závodů v ČR. Z vlastního pohledu musím říct, že se akce od začátku až do konce parádně povedla. Především díky jezdcům, kteří dorazili a mohli si zazávodit na parku z Fast Fingers 13 ale také obrovské díky patří organizátorům téhle akce, bez kterých by to ani náhodou nešlo. Už nyní se můžeme těšit zase za rok na EFC 2011. Vtuto chvíli si můžete zjistit, kolikátí jste tedy skončili ve výsledcích níže.

Do kvalifikace postoupilo těchto 25 jezdců:
1. Dimitri Schlotthauer
2. Ramon Angelow
3. Petr Ptáček
4. Timo Kranz
5. Harald Schön
6. Elias Assmuth
7. Fabian Kronsteiner
8. Honza Karsch
9. Lukáš Šinfelt
10. Gene Senges
11. Martin Vojáček
12. Karel Valenta
13. Daniel Durku
14. Tomáš Kohoutek
15. Schmidinger Markus
16. Max Nolting
17. David Siegert
18. Jan Uhlíř
19. Jakub Hofhanzl
20. Lennart Behnke
21. Lukáš Staš
22. David Škrabálek
23. Robin Šťastný
24. Florian Kitzmüller
25. Vojtěch Růžička

Pořadí po druhém kole je následující, z toho postupuje 10 nejlepších:
1. Dimitri Schlotthauer
2. Petr Ptáček
3. Ramon Angelow
4. Elias Assmuth
5. Tomáš Kohoutek
6. Fabian Kronsteiner
7. David Škrabálek
8. Karel Valenta
9. Schmidinger Markus
10. Vojtěch Růžička

____________________________
11. Honza Karsch
12. Timo Kranz
13. Harald Schön
14. Martin Vojáček
15. Daniel Durku
16. Jan Uhlíř
17. Robin Šťastný
18. Lennart Behnke
19. Gene Senges
20. Max Nolting
21. Florian Kitzmüller
22. Lukáš Šinfelt
23. Lukáš Staš
24. David Siegert
25. Jakub Hofhanzl

Výsledky třetího kola, z toho postupuje prvních 5 do finále:
1. Elias Assmuth
2. Petr Ptáček
3. Dimitri Schlotthauer
4. Tomáš Kohoutek
5. Vojtěch Růžička

____________________________
6. Schmidinger Markus
7. Fabian Kronsteiner
8. Ramon Angelow
9. David Škrabálek
10. Karel Valenta

Výsledky finále Game Of Skate:
1. Dimitri Schlotthauer
2. Petr Ptáček
3. Elias Assmuth
4. Vojtěch Růžička
5. Tomáš Kohoutek

 

European FIngerBoardu Cup 2010

Uskuteční Se 26.6.2010

Akce roku 2010 je zde! Zůčastnit se EFC2010 to znamená možnost vyhrát skutečně našlápnuté ceny a nebo přímo 7500,-! Na EFC 2010 Vás čekají speciální hosté, ASI Team Berlin, +blackriver-ramps+ team, Elias Assmuth, Timo Kranz, Martin Winkler a mnoho dalších známých fingerboardových jezdců. Ve Splupráci Fingerboarding.cz a Skateclub.wgz.cz Vám přináší možnost účasti největším Evropském šampionátu a setkání fingerboard komunity v Evropě. Tento rok zažijete jízdu na nejnovější verzi parku +blackriver-ramps+ FAST FINGERS 13 který bude ručně zpracován u příležitosti 13. mistrovství světa ve fingerboardingu a budete mít možnost si na něm jen tak zajezdit, nebo zazávodit. Všichni budou mít volný přístup na dosud největší množství originálních +blackriver-ramps+ parků v historii, k tomu ceny pro diváky zdarma od sponsorů závodu a bohatá tombola.

European Fingerboard Cup 2009

Praha si na konci června prožila fingerboardové šílenství

Bylo tam stovky fingerboardů konalo se to 27.června.2009

Každý musel do 30sekund předvést co umí do semifinále

 postoupilo 20 jezdců utkali se o postup do game of SKATE

Top 10 boardistů předvádělo triky a ostatní je musely opakovat

ROZHOVOR Z VÍTĚZEM NAJDETE V RUBRICE Rozhovory

jedni z nejlepších jezdců ve fingerboardingu

vladimír karásek (kari)

lukáš mikovec (hoso)

 
Skate a FingerBoardoví Club a FINGERBOARDOVÁ škola Autorská práva vykonává majitel webových stránek. Publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno. Porušení tohoto ustanovení bude mít za následek vymáhání náhrady zrušení stránky nebo soudní cestou. Skate.Club 2009-2011.s.r.o.